اشاره

در یکی از روزهای بهار سال 1371، در محلی که به آن بازرسی ستاد کل نیروهای مسلح میگفتند، میهمان ایشان بودیم. در آن جا شاخه های صحبت ما گل انداخت و گفتیم دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری برای تدوین خاطرات جنگ چه کارهایی کرده است و دوست دارد چه کارهایی بکند و اینکه یکی از این کارها، تدوین خاطرات ایشان است. .

گفتار نخست

انقلاب که به ثمر رسید، در پادگان اصفهان بودم. در دانشکده توپخانه تدریس می کردم . آن موقع، با نیروهای انقلابی در اصفهان و تهران، مانند شهید کلاهدوز و شهید اقارب پرست، ارتباط داشتم. این ها هم رزمان ارتشی من بودند و خود نیز با تعدادی دیگر مانند شهید حسن آیت در ارتباط بودند. و به این وسیله ارتباطشان با بیت حضرت امام در فرانسه برقرار می شد. .

ناگفته های جنگ: خاطرات سپهبد شهید علی صیاد شیرازی |تدوین: احمد دهقان | انتشارات سوره مهر

ناگفته های جنگ: خاطرات سپهبد شهید علی صیاد شیرازی

وقایع غریب غیب شدن سعید ابونحس خوشبدبین

بی‎نظیر بوتو: دختر شرق

,شهید ,خاطرات ,های ,جنگ ,سپهبد ,خاطرات سپهبد ,سپهبد شهید ,علی صیاد ,که به ,جنگ خاطرات

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرزمین رویاهای من پایان نامه موسسه مشاوره حقوقی و کیفری وبلاگ شرکت مهاجرتی اورانتا من یک انسان توحیدی هستم خلاصه برنامه ریزی توسعه شهری مهدی زاده بهادر رزاقی مشاوره حقوقی خط افق شیخ صفی